Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japanski kristali

2 posters

Go down

Japanski kristali Empty Japanski kristali

Post by Cocaine Mon Feb 04, 2013 8:33 pm

Japanski kristali Alga-kristal

Jeli ko pije ovo (osim mene :D) inače dobro je za sve, cijeli organizam, točnije: LJEKOVITOST GLJIVE VODENOG KEFIRA:

1. Regulira izmjenu obrambenih tvari u organizmu (tj. pojačava proizvodnju limfocita koji služe u obrani našeg organizma od bolesti, pogotovo teških bolesti poput aids-a, tumora.. )

2. Liječi bolesti srca, regulira tlak (visok i nizak), te razgrađuje kolesterol u žilama

3. Liječi gušteraču, jetru i slezenu

4. Liječi žuč, čisti žučne kanale, dvanaesnik i otapa žučne kamence

5. Liječi želudac i crijeva, uspostavlja redovitu probavu i čisti crijeva od zaostalih nakupina

6. Gljiva stvara antibiotik i liječi upalna mjesta u organizmu, također spriječava upale

7. Liječi oboljele bubrege, bubrege koji ne rade punim kapacitetom i kontrolira bubrežne puteve

8. Onemogućuj razvitak novih metastaza i uništava stare

9. Revitalizira organizam uklanjajući umor, pospanost, bezvoljnost.

10. Pomaže kod impotencije uzrokovane stresom, nedostatkom vitamina, minerala..

11. Pomaže u uklanjanju svih simptoma stresa, poput opadanja kose, masne ili pretjerano suhe kože, pucanja noktiju, gnojnih prišteva..itd.

12. Pomaže kod kožnih oboljenja, psorijaze, gljivičnih infekcija, virusnih infekcija(hpv), bakterijskih infekcija
13.Pomaže kod uboda komaraca, osa, pčela, i raznih kukaca

14. Pomaže kod vaginalnih problema (za žene sa učestalim vaginalnim infekcijama - gljivičnim, bakterijskim, virusnim) - u roku mjesec dana infekcije se prestaju pojavljivati

15. Liječi neurološke probleme, nesanicu, ublažava simptome teških psihičkih bolesti

16. Pomaže pri stvaranju crvenih krvnih stanica, pa je pogodno kod raznih oblika anemije, obilnih mjesečnica... itd.

17. Pomaže pri uklanjanju vode iz organizma

18. Potiče na rast trombocite pa rane brže zarastaju što je pogodno za dijabetičara, u čijem slučaju se ne smije stavljati više od jedne žlice šećera (bolje smeđega)

19. Pomaže u odstranjivanju loših bakterija iz organizma i ukljanja uspješno gljivice, pogotovo candidu albicans
...itd.

Lice mi se očistilo skroz, eto ako neko ima prištiće, okus je ono ok, kao gazirano piće

Cocaine
Cocaine
Officials
Officials

Posts : 3116
Reputation : 1
Join date : 2011-04-10
Age : 27

http://www.teenagers-dreams.net

Back to top Go down

Japanski kristali Empty Re: Japanski kristali

Post by Electra. Tue Feb 05, 2013 7:18 pm

Prvi put sam čuo za ovo, a znam za mnoge japanske stvari. o.O
I kako je to? Gde može da se kupi? :D
Electra.
Electra.
Teens
Teens

Posts : 35
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 27

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum